Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP

9 300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoWelt.mk 05 Tet 12:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AutoWelt.mk
Citroen C4 1.6HDI 92HP 7 900 EUR
VW Passat Variant 1.6TDI 120HP DSG Comfortline 13 900 EUR
Citroen Jumper 2.0 Blue Hdi 130hp patnicko 17 800 EUR
Seat Ibiza 1.6TDI 90HP 5 400 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
ШИФРА: 083397

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Tregoje në hartë
078203200
https://info@autowelt.mk
AutoWelt.mk
  Online
078203200
AutoWelt.mk
VW Tiguan STYLE 2.0TDI 140HP DSG 4-MOTION 16 400 EUR
Citroen Jumper 2.0 Blue Hdi 130hp patnicko 17 800 EUR
VW Passat COMFORTLINE 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS 17 400 EUR
Ford Fiesta 1.4TDCi 68HP 3 700 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione