Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Volkswagen Passat 2.0 TDI -06 STAKLO

7 350 EUR

Shitet nga: pero 03 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
VW Volkswagen Passat 2.0 TDI 2006god. Kolata e uvezena od Italija, so ful oprema i plateni davachki do registracija. Kolata e kako NOVA
Tel. 070 777 009 / 078 359 009
Ne odgovaram na mejl
Leaflet
Në fillim