Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat

1 450 EUR

Shitet nga: Dragan 02 Sht 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Kratovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
novi gumi,akumulator,smenet rebres kais,ulje,filtri,gumi zimski 4,aluminski bandazi,prv sopstvenik
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione