Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 tdi 110ks -98 so zimski i letni gumi

3 000 EUR

Shitet nga: Branka 07 Mar 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Kolata e uvezena 2010 g. od Italija na realni 140.000 km i e postojano garazirana,redovno servisirana i odrzuvana,familijarna kola,so navlaki na sedistata.
Kolata e registrirana do septemvri 2016 godina.
So kolata odat i 4 letni gumi 15" vo odlicna sostojba.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione