Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 -03

3 600 EUR

Shitet nga: Aleksandar Dje 03:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Passat 1.9 2003 god. 285000 km
FULL OPREMA
Aleksandar
075971767
Në fillim