Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 2.0 TDI 150 KS DSG Comfortline Massa

17 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Делукс Ауто Куманово 31 Tet 11:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Делукс Ауто Куманово
+38972317811
Делукс Ауто Куманово
Hyundai IX 20 1.4 90 KS Benzin-Plin 6 500 ЕУР
Audi A7 3.0 TDI 180 KW Quattro 25 500 ЕУР
Audi A4 2.0 TDI 150 KS Xenon Led 21 900 ЕУР
VW Caddy Life 1.6 TDI / Tempomat 9 400 ЕУР
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Надворешност
Алуминиумски бандажи, Фарови за магла

Внатрешност
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Ел. седишта, Греење на седишта, Ел отворање багажник, Климатроник, Радио CD MP3, Навигациски систем, Помош при паркирање, Темпомат, Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Подготовка за телефон, Кожен волан, Регулирање волан

Безбедност
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, Помош при нагорнина, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување, Задни светла за магла, Наслони за глава

Дополнителни информации
Возилото е во одлична состојба, и може да се земе на лизинг, информативна пресметка: 1)Прва уплата (минимално учество): 5.845 ,45 евра; 2)Период на одплата: 59 месеци; 3)Месечна рата: 251,70 евра. Моб. 070-211-861
Делукс Ауто Куманово
+38972317811
Делукс Ауто Куманово
Hyundai IX 20 1.4 90 KS Benzin-Plin 6 500 ЕУР
Audi A7 3.0 TDI 180 KW Quattro 25 500 ЕУР
VW Polo 1.2 40 KW Benzin-Plin 2 490 ЕУР
VW Amarok 2.0 TDI 4X4 6M Navi -17 21 900 ЕУР
Në fillim