Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 Tdi Bluemotion -09

8 000 EUR

Shitet nga: Димиќ Катерина 15 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Prodavam VW Passat 1.9 105ks full oprema blemotion 2009
Димиќ Катерина
075220176
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione