Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat -12 na metan top

11 900 EUR

Shitet nga: Aleksandar 05 Mar 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Specijalna izvedba direkno od fabrika na metan so izuzetna mala potrosuvacka 30% poeftino otkolku so plin,verzija 1,4 TSI 150 ks,perfekten 2012 godina,kako nov,sega registriran,napraven kompleten servis,perfekten,100 KM VOZENJE ZA SAMO 180 DENARI ,full EKO
MOZE ZAMENA SO POMALO VOZILO
Aleksandar
070 205 203
Leaflet
Në fillim