Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat karavan

850 EUR

Shitet nga: riste 08 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Pasat 1.8 karavan vo dobra sostojba.pasatot e benzin/plin.Karoseriski e dobar a isto taka ima i dobar motor,cetiri novi zimski gumi nov akomulator.Mozno e zamena,Javete se na ovoj broj 078457015 Kristijan
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione