Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 tdi 131ks

Shitet nga: Daco 18 Pri 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
..
Leaflet
Në fillim