Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW PASSAT DSG 170KS

7 600 EUR

Shitet nga: Beli 08 Dhj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Top sostojba :climatronik,CD radio so Navigacija,kozni sedista so greaci,dsg automatic,el.prozori,17 bandasi so zimski gumi,park senzori napred i nazad ,komandi na vollan,tro krak vollan so opcija za menuvanje na brzini,abs,esp,webasto,High line,i mnogu druga oprema.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione