Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 4

1 700 EUR

Shitet nga: Fatonn 28 Qer 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Se prodava passat 4
Godina 97
1.6 kubik benzin/plin dizen sistem lovato
1700euro cena ne e fiksna
Leaflet
Në fillim