Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 TDI 130ks

3 350 EUR

3 850 EUR

Shitet nga: Baba 21 Mar 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Prodavam VW Passat 1.9TDI 130KS
Full oprema
Registriran do 30.07.2017
Novi Gumi so 300km
Godina 2002
17ki OZ Bandzi
Extra sostojba bez dodatni vlozuvanja
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione