Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 2.5tdi V6 4motion

4 200 EUR

Shitet nga: Saso 28 Nën 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Kompletno servisiran sve funkcionira na nego bez prekorna sostojba 2002godina.
full opremen
koza greaci na sedista
automatik
2para bandazi so zimski(celicni) i letni(aluminski) gumi
registriran do 11.2019
Moze zamena ne postaro vozilo od 2002 benzin nafta ne bitno so moja ili vasa doplata.
Leaflet
Në fillim