Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat

8 800 EUR

Shitet nga: pasat 08 Dhj 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
VW Passat 2010 god. BLUEMOTION
reg do 08.10.2017
el stakla
bord kompjuter
abs asr
golem ekran na tach
novi gumi
komplet servisiran
greaci na sedista
so full oprema tel 070775666
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione