Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat

15 800 EUR

Shitet nga: Goran Buzarovski 17 Sht 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat

- Dvozonska klima / - Servo volan / - Auto Hold
- Airbag napred - nazad - stranicni
- Svetla za vo krivina / - Svetla Dnevni / Nokni- Halogenki
- Aluminski bandazi / - Bela boja
- Podesuvanje na volan po visina / - Podesuvanje na sediste elektricno / manuelno
- Centralna brava so Alarm / - Radio CD so displej
- ABS / ESP /
- Retrovizori so greaci i nokno zatemnuvanje
- Elektrika na site 4 prozori zatemneti zadni prozori ima atest.
- Kozen volan i menuvac / - Bord kompjuter
- Tempomat za brzina / - Limiter za brzina
- Parking senzori napred i nazad so vizuelen prikaz na ekran od radio.
-Greaci na sedista
-Biznis paket
-Navigacija
Voziloto e redovno servisirano i e vo odlicna sostojba.

Goran Buzarovski
070306181
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione