Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 tdi -01

3 000 EUR

Shitet nga: Rade 24 Maj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Se prodava Passat 1.9 tdi 250.000 original km garazirana bez grebnatinka nema da zazali smeneto se na vreme top kola koj saka neka ja vidi.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione