Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 2.0 Tdi

Shitet nga: Passat 28 Nën 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Passat 2.0 Tdi god 08 regisriran cela god so dobri gumi klima tempomat grenje na sedista donesen sega ot Germania mnogu sacuvan
Leaflet
Në fillim