Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW passat 2.0

Shitet nga: Zoran 25 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
VW Passat 2.0 so full oprema vo odlicna sostojba.
Leaflet
Në fillim