Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW PASSAT HIGHLINE 1.9tdi

3 999 EUR

Shitet nga: Daniel 03 Nën 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Se prodava mnogu socuvan vw passat so najvisoko nivo na oprema
Ksenon
Navigacija
17" al.bandasi
Greaci sedista
Tempomat
Komandi na volan
Kozen volan
Cd sarzer
Klimatronik
Leaflet
Në fillim