Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks -05

7 500 EUR

Shitet nga: BORO 07 Mar 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
KUPENA VO PORSE MAKEDONIJA NE E UVEZUVANA

PROIZVEDENA 7 MESEC 2005 GOD.
MOTOR 2.0 TDI -140ks
FULL OPREMA
DVOZONSKI KLIMATRONIK
GREACI VO SEDISTA
ELEKTRICNA ZAVESA NA ZADNO STAKLO
KOZNI SEDISTA
TEMPOMAT
ESP,10 X AIRBAG
SENZOR ZA DOZD I DOLGI SVETLA...................
SERVISNA KNISKA
2 ORIGINALNI KLUCA
100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione