Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 TDI - 01

2 700 EUR

Shitet nga: ivica makresanski 22 Nën 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Se prodava Passat B5
74kw 1.9 TDI
Nparaveni se site servisi ..
Kolata vredi da se vidi ....
koristena za familjarno vozilo
ivica makresanski
072238520
Leaflet
Në fillim