Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat

Shitet nga: Evgenija 22 Nën 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Prodavam pasat dizel 1.9 ,2006 godina,menuvac racen cena po dogovor.
Evgenija
078264482
Leaflet
Në fillim