Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PASSAT 1.6 TDI 150 KS R LINE MATRIX PANORAMA-17

22 500 EUR

Shitet nga: Fbb Privat 23 Maj 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
PASSAT R LINE NARACEN SPECIALNO OD PRV GAZDA SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KILOMETAR .

FULL ..OPREMA :

START STOP
PANORAMA
START MASSAGES
KOZNI SEDISTA SO GREACI
PARKING KAMERI
AUTO PILOT
XENON FULL LED MATRIX
NAVIGACIJA TEL BLUETOTH
CHROME BOJA
COLORNI STAKLA FABRICNI
i MNOGU DR .....

MNOGU MALA POTROSUVACKA 4.5-6.0L

ZA KES CENATA NE E FIKSNA !
MOZE ZAMENA ZA POMALA KOLA !

info : 071 970 009
Fbb Privat
071943673
Leaflet
Në fillim