Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW PASSAT SPORTLINE NEUVEZEN -06

0 MKD

Shitet nga: Passat 11 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Vw Passat 2.0tdi 140ks proizveden 2006god kupen vo Porsche Skopje, so najjakata oprema Sportline, ful oprema klimatronik, golema navigacija, trokrak volan so komandi, kozni sedista i tapaciri, 4x el na stakla, aluminiumski bandasi i mnogu drugo. Kolata e odlicno socuvana moze proverka po vasa zelba, registrirana so zelen karton.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione