Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW PASSAT 1.9 TDI 105 ks 2006 GOD SERVISNA KNISKA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Mincev 23 Maj 20:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Dva klucha
Dvozonska klima
Parking senzori
Senzor za svetla
Senzor za dozd
Elektrika na site prozori
Elektrika na retrovizori
Elektrika na sedista
Greaci i sobiranje na retrovizori
ESP ABS
Servo
Board Computer
Tempomat
CD Radio
Kolata e vo odlicna sostojba uvezena od Paris Francija so plateni site davacki do registracija.
Mincev
Prodazba na polovni vozila od Francija i Belgija
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.Partizanski odredi Tregoje në hartë
070252849, 077996870
Mincev
Masinsko poliranje na farovi i Keramicka zastita 600 МКД
NOVI DELOVI PO NAJNISKI CENI -
Hauba za VW Golf 5 50 ЕУР
Servo pumpa za Peugeot 407 5 000 МКД
Në fillim