Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 tdi 110 ks -98

2 650 EUR

Shitet nga: igor 16 Sht 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
kolata e regisrirana ,zelen karton, novi m-s miselin gumi,napraven servis na motor.ima mali popravki okolu enterierot nema skapano nikade
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione