Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE OPREMA -06

8 500 EUR

Shitet nga: XXX 10 Dhj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
se prodava pasat 2.0 dizel(100kw)2006 godina, registriran do juli 2016 god so zelen karton, najful oprema(DSG MENUVAC,F1 MENUVAC NA FOLAN,GREACI NA PREDNA SOFERSAJBNA,GREACI NA RETREVIZORI,NAVIGACIJA,KOMANDI NA VOLAN, SONCEV KROV I MNOGU DRUGO)
Leaflet
Në fillim