Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat B5

4 399 EUR

Shitet nga: Maja 17 Pri 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Passat
Se prodava passat. B5 1.9 tdi 101hp
Full oprema so 2 para gumi zimski i letni 18lieni bandasi letni i 15ki zimski napraveno e kompleten servis pred 400km kolata e vo inzvoredna sostojba bez nitu 1 denar vlozuvanje.
Leaflet
Në fillim