Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 TDI 110ks Karavan -98

1 800 EUR

2 200 EUR

Shitet nga: Dragan 18 Mar 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Passatot e dobro socuvan , ima oprema:
-Klimatronik
-Centralno
-ABS
-AirBag
-Servo
-Elektronski prozorci
Moze i zamena so vasa doplata samo dizel , dajte ponuda!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione