Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW PASSAT 1.9 TDI 131KS -02 REGISTRIRAN SO NA

3 800 EUR

Shitet nga: ace 10 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
VW PASSAT 1.9 TDI 131KS 2002g. REGISTRIRAN, SO NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS

- KLIMATRONIC
- SERVO
- ABS,ESP
- AIR BAG
-ALARMEN SISTEM
- ELEKTRIKA NA PROZORI
- RADIO SO CD
- ELEKTRIKA NA PROZORI
- ALUMINIUMSKI FELNI
- CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO
- KROVNI NOSACI
- MAGLENKI
Leaflet
Në fillim