Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat Variant

7 000 EUR

Shitet nga: Tahir 06 Sht 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Pasatot e vo odlicna sostojba, 168.000 km ,100 kw, 2000cc tel za kontakt 079202844
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione