Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat -07

Shitet nga: LJUPCO 07 Gush 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Wolcvagen Pasat 2007 g. platena carina do registracija
...dizel
Leaflet
Në fillim