Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 TDI 90 KS REGISTRIRAN

2 000 EUR

Shitet nga: pasat 08 Gush 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
kolata e vo ispravna sostojba so full oprema i registrirana do 04-01-2017
servo
airbag
elektirka na predni stakla
elektirka na retrovizori
centralno
klima (vo ispravna sostojba)
euro kuka
zatemneti stakla
radio cd
aluminski bandazi
kontakt:
070 332 320
Leaflet
Në fillim