Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD TRANSIT TOVARNO ITNO ZAMENA

Shitet nga: Pasat 11 Tet 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA
MOZE I ZAMENA
1997 U KNISKA, 1998 PRVA REGISTRACIJA
REGISTRIRAN
2.5 DUPLAK
ZA 6 LICA
I DR.

INFO NA TEL: 070 438 872, 070 548 595
Leaflet
Në fillim