Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES S 320 CDI

Shitet nga: Kamion 02 Jan 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Passat
SUPER SOSTOJBA
S 320 CDI
ELEKTRONIKA
2008 PROIZ. 2009 PRVA REG
REGISTRIRANO
SERVISIRANO
AUTOMATIK
FULL OPREMA
I DR.

MOZE ZAMENA

INFO NA TEL: 070438872, 070548595

Leaflet
Në fillim