Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Passat 1.9 TDI -98

2 800 EUR

Shitet nga: Nazif 12 Nën 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
se prodava Passat 1.9 TDI 1998 ,klimatronik,airbag,el stakla,2 kluca,reg do 4/2017,zelen karton,4 letni gumi,4 zimski gumi+felgi.
cena 2800 e ima prostor za dogovoranje.
Leaflet
Në fillim