Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 TDI 101KS -02

Shitet nga: avni 08 Qer 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Passat 1.9TDI 101KS 2002 god
So full Oprema ,Klima ABS Site Elektronski staklla na sire vrati ,Alu FGelgi so 4 Novi gumi
Kolata E doneseno od stranstvo i plateno carina i registriorano do 02.2017godina ima i zelen karton
Leaflet
Në fillim