Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW PASSAT 1.9 TDI 110 PS -97

2 700 EUR

Shitet nga: Nebi 02 Nën 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
FULL OPREMA
Registrirana cela godina
4 novi zimski gumi
ili zamena za golf 4 90ps,101ps
Leaflet
Në fillim