Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 tdi -98

3 000 EUR

Shitet nga: nazif 01 Nën 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
se prodava passat 1.9 tdi 98 mnogu sacuvan so el stakli centralna brava so alu felgi bez zamena
Leaflet
Në fillim