Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 tdi

1 750 EUR

Shitet nga: Anid 13 Maj 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Mnogu oprema hitno se prodajaa cena je top
Sa info 071862574
Ima prostor za biznis.ima griaci na sedista
Leaflet
Në fillim