Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9 tdi

2 700 EUR

Shitet nga: Ajredin 13 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Karavan
Registrian do 10 mjesec
Nov akumlator
Dobra sostojba
Ajredin
Leaflet
Në fillim