Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 1.9

1 700 EUR

Shitet nga: Passat 13 Maj 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
071862574
Passat
Leaflet
Në fillim