Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW passat 110ps Itno

Shitet nga: Kela 11 Jan 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Passat 110ps 1.9tdi so edno crveno
Registriran so zelen karton
So klima
Gumi zimski
078418854
Vo odlicna sostojba hitno
Leaflet
Në fillim