Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 2.0 -06

8 500 EUR

Shitet nga: jeton 18 Qer 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
VW Passat 2.0 TDI 140 KS , DSG menjac , full oprema, ima 4 zimski gomi Novi i 4 letni gomi, 8 felgi original od passât, Sega e servisiran za poveke informaci javite vo telefon
Leaflet
Në fillim