Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat 2.0tdi -05

7 200 EUR

Shitet nga: Asllan 18 Maj 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Kolata e vo top sostojba . Komplet servis e praen . Novi gumi . Navi . Xenon .
Leaflet
Në fillim