Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat b6 2.0tdi

4 600 EUR

Shitet nga: Elfat 19 Maj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
passat b6 2.0tdi 2007 euro4
189229km e fiksna
klimatronik
samo nema airbag kaj svozac
drugo e top forma kolata
Leaflet
Në fillim