Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat tdi 110 ps

2 600 EUR

Shitet nga: Adem 25 Pri 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Passat 1.9 tdi 110 ps registruar 02.2018
Alufelni
Klima
Leaflet
Në fillim