Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW PASSAT

4 200 EUR

Shitet nga: Xxxxx 21 Dhj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Kola e vo odlicna sostojba moze zamena so golf V
Leaflet
Në fillim