Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat

3 800 EUR

Shitet nga: Xxxxx 12 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
PASSAT 2004 g 3800€ mozna zamena FORD KOMBI 1000€ mozna zamena MASINA SPRITZ PUTZ ZA TAVANI SE PRODAVA
Leaflet
Në fillim